Jest to średni samochód ratowniczo-gaśniczy pozyskany w 2006 roku. Posiada zbiornik o pojemności 2500 litrów wody, pojemność zbornika środka pianotwórczego wynosi zaś 250 litrów. Jest to "pierwszowyjazdowy" pojazd. Z racji wyposażenia w narzędzia hydrauliczne firmy Holmatro wykorzystywany jest również do zwalczania skutków zdarzeń drogowych.

  

Jest to średni samochód ratowniczo-gaśniczy o pojemności wody w zbiorniku 2500 litrów, pojemność zbiornika środka pianotwórczego to 250 litrów. Pojazd pozyskany został z Nadleśnictwa w Cybince w 2002 roku. W 2010 roku skarosowany został przez firmę OSINY. Jest to "drugowyjazdowy" pojazd. Idealnie sprawuje się podczas działań na ciężkim terenie leśnym, ze względu na posiadanym napęd na trzy osie.

  

Jest to lekki pojazd ratowniczo-gaśniczy wyposażony w moduł gaśniczy oraz podręczny sprzęt gaśniczy. Przeznaczony jest do prowadzenia działań w trudnych warunkach terenowych, a także do transportu sprzętu wykorzystywanego do ratownictwa wodnego oraz lodowego. Pojazd pozyskany został w 2018 roku.

  

Jest to lekki pojazd specjalny. Przeznaczony jest głównie do przewozu osób oraz wyjazdów służbowych, jak również do przewozu sprzętu. Wyposażony jest w 9 miejsc siedzących. Pojazd pozyskany został w 2023 roku.

  

Jest to pojazd terenowy, dwuosobowy posiadający napęd 4x4. Przeznaczony jest do działań ratowniczych w trudnodostępnym terenie (akcje poszukiwawcze, rozpoznanie sytuacji w terenie czy działania powodziowe) oraz innych prac gospodarczych na terenie remizy. Pojazd pozyskany został w 2021 roku.

  

Ponton ratowniczy, 10-osobowy z silnikiem zaburtowym na przyczepce umożliwiającej jego transport. Wykorzystywany jest przy działaniach ratowniczych oraz asekuracyjnych na obiektach wodnych, jak również w trakcie powodzi. Pozyskany w 2015 roku.